Przejdź do głównej treści

InfoCredit

Ranking TOP300
stabilnie rozwijających się firm prywatnych

TOP300 stabilnie rozwijających się firm prywatnych

Ranking prezentuje przedsiębiorstwa, które rozwijają się szybko, stabilnie i w sposób organiczny. Wyróżniamy firmy, które potrafią systematycznie zwiększać skalę swojej działalności, zachowując jednocześnie dobrą kondycję finansową.

Podstawowym kryterium jest wzrost przychodów ze sprzedaży w ostatnich 6 latach (obecnie 2021-2025). To ranking, który żyje - zestawienie będzie aktualizowane na bieżąco. Nie premiujemy jednak pojedynczych skoków sprzedaży ani jednorazowych sukcesów. Szukamy firm, które konsekwentnie budują swoją wartość i utrzymują tempo rozwoju również w okresach mniej sprzyjającej koniunktury.

W rankingu znalazły się przedsiębiorstwa działające na rynku od co najmniej 6 lat, pozostające pod kontrolą osób fizycznych lub fundacji rodzinnych. Wszystkie osiągnęły w badanym okresie dodatni wynik operacyjny oraz zysk netto.

Jeśli chcesz wiedzieć więcej o firmach z rankingu, przygotowujemy również szczegółowe zestawienia z podziałem na województwa, branże i wielkość przedsiębiorstw (mikro, małe, średnie i duże). Udostępniamy także rozszerzone dane finansowe oraz analizy wspierające ocenę potencjalnych partnerów biznesowych, konkurentów i celów inwestycyjnych.

RankingZmianaNazwaMiejscowośćPrzychody ze sprzedaży (tys. PLN)Suma aktywów (tys. PLN)Rok najnowszego sprawozdania
10Payticon Sp. z o.o.Kraków10005149622024
20Nikotabako Sp. z o.o.Sokołów42362166722025
30Solt Zdrowie Sp. z o.o.Białystok55027159162025
40TI Group Sp. z o.o.Siedlce294215374922024
50Unihub Sp. z o.o.Sokołów154903181402025
60Surf Inc Sp. z o.o.Kraków1636343332024
7NOWEPtkm Sp. z o.o.Gdańsk2898947642025
8-1Maxto Technology Sp. z o.o.Modlniczka107409532972024
9-1Towarzystwo Oświatowe Saskiej Szkoły Realnej Sp. z o.o.Warszawa1038914252024
10-1Sobota Jachira Kancelaria Prawna sp.k.Wrocław564871086262025
11-1Global Tc Group Sp. z o.o.Warszawa72517100432024
12-1IGL Sp. z o.o. sp.k.Kostrzyn nad Odrą83799236022024
13-1Eurowest Sp. z o.o.Tarnów116647206632025
14-1Przedsiębiorstwo Budownictwa Komunikacyjnego Mostkol Sp. z o.o.Moskorzew82243689732025
15-1Continental Group Pl Sp. z o.o.Poznań2560959132025
16-1Veis Sp. z o.o.Pass3786187932024
17-1Fiorigifts Sp. z o.o.Szczecin62211277262025
18-1GT Logistics Sp. z o.o.Piotrków Trybunalski25185114262025
19-1JK Base Group Sp. z o.o.Nowe Grocholice11213858582024
20-1Dr Materac Sp. z o.o.Głogów Małopolski55469158472025
21-1WK Sp. z o.o.Janki173038645442024
22-1Ngoptics Sp. z o.o.Warszawa232700365532024
23-1Skavska Hale Sp. z o.o.Nowy Ochędzyn105891672122025
24-1Omnihero Sp. z o.o.Warszawa1499371242025
25-1Benefit Company Sp. z o.o.Łącko1836584342024
26-1Grupa Danbud Sp. z o.o.Ruda Śląska17116101272024
27-1Auto 8 Sp. z o.o.Katowice1622992582024
28-1Blisspoint.Space Sp. z o.o.Warszawa156764269782025
29-1Biomix Poland Sp. z o.o.Poznań21508127482025
30-1Mennica Apart Sp. z o.o.Suchy Las19362732560972025
31NOWEMaxbis Company Sp. z o.o.Warszawa3315453612025
32-2Zakład Piekarniczo-Cukierniczy J.Chylak Sp. z o.o.Rawa Mazowiecka69892167562025
33-2Waste Sp. z o.o. sp.k.Szczecin1916778052024
34-2Madame Justine Sp. z o.o.Warszawa1461770502024
35-2P.O.B. Sp. z o.o.Kraków793645622025
36-2Biletyna.Pl Sp. z o.o.Blizne Jasińskiego259673,5385847082024
37-2Jekaradiologia Sp. z o.o.Poznań66015170972025
38-2Rebis S.A.Warszawa3400994242024
39-2KM Wind Sp. z o.o.Warszawa2132870232025
40-2VMA Plus Sp. z o.o.Wrocław1411328862025
41-2Iposter Sp. z o.o.Warszawa20150105412025
42-2Kpw Audytor Sp. z o.o.Łódź32516102372025
43-2T-Win Sp. z o.o.Warszawa45775196702025
44-2Nestfoam Sp. z o.o. sp.k.Racibórz60062394642025
45-2Kafar Palarnia Kawy Sp. z o.o.Gliwice834020702025
46-2Find Work Industry Sp. z o.o.Opole2870756112025
47-2Bizon Mobile Sp. z o.o.Ostrów Wielkopolski1537352112025
48-2Wan-Bus Sp. z o.o.Grodzisk Mazowiecki1021678162025
49-2Kancelaria Prosperitas Sp. z o.o.Kraków28813176512024
50-2Multivoucher Sp. z o.o.Warszawa77125171832025
51-2MMC Ship Design & Marine Consulting Sp. z o.o.Gdynia28247174262025
51NOWELema Logistic Sp. z o.o.Łosie3130289502025
53-3Heykapak Sp. z o.o.Poznań1120528852025
54-3Fulldent Sp. z o.o.Kraków870527242024
55-3Astarium Sp. z o.o.Warszawa32819693662025
56-3Matpol Budownictwo Sp. z o.o.Paczkowo1917462022025
57-3Centrum Informacji Biznesu Sp. z o.o.Pabianice165166361172025
58-3Jobtech Sp. z o.o.Garcz27530148812024
59-3Cdo Provega Sp. z o.o.Lublin118816372072025
60-3Tax Safe Sp. z o.o.Sopot1303040502025
61-3Grupa Producentów Owoców i Warzyw Aura Sp. z o.o.Dobrzelin4291498712025
62-3JIT Sp. z o.o.Warszawa76205228062024
63-3Hair Partners Sp. z o.o.Warszawa17320165892024
64-2Stefańczyk Sp.J.Łódź236441515312024
65-2Perfect Ann Sp. z o.o.Warszawa919413692025
66-2DVL Trans Sp. z o.o.Wrocław16652103052025
67-2Texom S.A.Kraków3121991197972024
680Bio-Grain Sp. z o.o.Warszawa4707112288202024
691Skx Trade Group Sp. z o.o.Głogów Małopolski1179425002025
701PBS Polskie Budownictwo Sportowe Sp. z o.o.Warszawa48053127532025
711Dost Food Production Sp. z o.o.Wróblew142136579292025
721Enata Bread Sp. z o.o.Warszawa175647587032025
731PS System Sp. z o.o.Janów31470169242025
741Mawel Sp. z o.o.Piaseczno699817652024
751Storeit Sp. z o.o.Łódź531018082024
761Baxavis Sp. z o.o.Łódź1827027872025
771Abtm Sp. z o.o.Leszno693313452025
781Aper Solution Sp. z o.o.Łódź51107174462024
791Adm Projekt Sp. z o.o.Chęciny2610867642025
801ASF Premium Sp. z o.o.Siedlce182771856572025
811Czerwony Szkwał Maritime Works Sp. z o.o.Kołobrzeg32214291352025
821Aw Trading Sp. z o.o.Warszawa106810381432024
831Diabetyk24 Sp. z o.o.Opacz-Kolonia217107798202024
841Unipro Sp. z o.o.Targowisko153404848392024
851Work Group Sp. z o.o.Warszawa33221166052024
861MPP Trade Sp. z o.o.Grębocin51703213142025
871RASZ Sp. z o.o. sp.k.Grupa152635832792025
881Activlab Sp. z o.o.Bochnia4893246352024
891Caveres Sp. z o.o.Kaszów1478189552025
901Agencja Wydawniczo - Reklamowa Skarpa Warszawska Sp. z o.o.Warszawa27707141612025
911HS Service Sp. z o.o.Kraków851929562025
921Charter Sp. z o.o.Radzanów136733926742024
932Public Transport Service Sp. z o.o.Paterek2118591479242025
942Ania Kruk Sp. z o.o.Poznań76620381492024
952Cosibella Sp. z o.o.Warszawa175245293292025
962GD Windows Sp. z o.o.Koziki25020156382025
972PKS Tarnobrzeg Sp. z o.o.Tarnobrzeg75429479082024
982Proglikemia Sp. z o.o.Warszawa84332291222025
992Convey Cargo Sp. z o.o.Warszawa37608126882025
1002SGP APT Sp. z o.o.Częstochowa65441211982025
1013Randlab Software Sp. z o.o.Nowy Sącz1041743212025
1023Aqua Solution Sp. z o.o.Piekary40947193282025
1034Lenat Sp. z o.o.Bydgoszcz1050863642025
1044Lukmebel Sp. z o.o.Kępno143073650042025
1054Wuber Sp. z o.o.Rzeszów51410341952025
106NOWECapital Service S.A.Ostrołęka2232212930812025
1073Siek Sp. z o.o.Radom2197194792025
1083AVP Sp. z o.o.Warszawa2791737082024
1093Agencja Hoh Sp. z o.o.Warszawa1801349392025
1103Tomasza 20 Sp. z o.o.Kraków800931522024
1113Cruz Group Sp. z o.o.Poznań2703798922025
1123Modumpharma Sp. z o.o.Łódź354442872182025
1133Twinkle Candle Sp. z o.o.Warszawa1212498022025
1143Jachon Sp. z o.o.Blizne Łaszczyńskiego842843992025
1153Medicare Services Sp. z o.o.Olsztyn2146437992024
1163Steelprofil Sp. z o.o.Dzierżenin48002107352025
1173Europig Sp. z o.o.Bleszyn125527255322024
1183Starmag Sp. z o.o.Warszawa2628388972025
1193Astur Sp. z o.o.Lublin754877022024
1203Medica Farm Sp. z o.o.Gdynia457517932024
12134Inbox Sp. z o.o.Radzymin101818252242024
1223Hausmann Sp. z o.o.Młodocin Mniejszy39633176922025
1233BZ Commerce Group Sp. z o.o.Stanisław Dolny37084120812025
1243Lazer&Hudziak Adwokaci i Radcowie Prawni S.K.A.Warszawa689189572025
1254Ro1capital Sp. z o.o.Warszawa66555979282024
1264Akora Sp. z o.o.Warszawa819413232024
1274Primestuff Sp. z o.o.Ignatki1978776372025
1284Hammerjobs Sp. z o.o.Warszawa40241133742024
1294Nova Budownictwo Plus Sp. z o.o.Białystok1433652042025
1305Rachelski i Wspólnicy Kancelaria Prawna sp.j.Warszawa1273898702025
1304Wasti Sp. z o.o.Krapkowice97828257372025
1324Umo Sp. z o.o.Zielonka5462583279702024
1334Prim Serv Sp. z o.o.Zgorzelec84048443852024
1345A&A Agencja Joanna Tkaczyk, Joanna Parapura sp.j.Warszawa1910250412024
1344Spmelectric Sp. z o.o.Warszawa2210976442024
1365Marol Bis Sp. z o.o.Wiaderno45356188682025
1364Majestik Sp. z o.o.Warszawa2178857132025
1384Ag Transport Sp. z o.o.Ostrów Wielkopolski2104239762025
1394Rfc Internet Sp. z o.o.Bydgoszcz16866109102025
1404Medica-Group Sp. z o.o.Słupsk846844322025
1414BPP Sp. z o.o.Ostrołęka107819782025
1426LH.PL Sp. z o.o.Poznań30237256242025
1436Full Fill Sp. z o.o. sp.j.Złotoryja2132453502025
1447Winteg Sp. z o.o.Szczecin2052393982025
1457Sofe-Group Poland Sp. z o.o.Myszków62102354372025
1469Baltica Pet Food Sp. z o.o.Myślenice34633112902025
14710Gazbiałystok.Pl Sp. z o.o.Białystok1311854362025
14810L&B Food Company Sp. z o.o.Kolbuszowa Dolna1326638252025
14910Prestige Mjm Sp. z o.o. sp.k.Ostrów Wielkopolski68046172392024
15010Stanwork Sp. z o.o.Żakowice1138357662025
15110Batom Sp. z o.o.Cianowice1951799362025
15210Fibers Sp. z o.o.Poznań59977221422024
15310Endorfina Events Sp. z o.o.Warszawa86834176442025
15411K&T Fashion Sp. z o.o.Ożarów85078704222025
15410Q Broker Sp. z o.o.Warszawa604817002025
15412Ipokrzyku.Pl Centrum Implantologii i Cyfrowego Projektowania Uśmiechu Sp. z o.o.Kraków584013992024
15710Batarus Sp. z o.o.Poznań69370312142025
158NOWEData Venture Sp. z o.o.Poznań529432612025
1599Everom Sp. z o.o.Białystok246535467152025
1609Cefea Sp. z o.o. sp.k.Warszawa39498152392024
1619Karbud Sp. z o.o.Łódź1571547052024
161NOWEMaker Group Sp. z o.o.Pruszków805094182025
1638Bodyclinic Sp. z o.o. sp.k.Warszawa1990672282025
1648Yango Sp. z o.o.Warszawa32246218382025
1658Planet Escape Sp. z o.o. sp.k.Kraków69091354872025
1668Galilu sp.j. - Warynia Grela, Agnieszka ŁukasikWarszawa55914253412025
1678Max Food Group Sp. z o.o.Ołtarzew4583449672025
1688Overis Sp. z o.o.Łuków4029631101042024
1698Deseo Polska Sp. z o.o.Warszawa1761854212024
1708Krupiec Sp. z o.o.Szczytniki593427142025
1718Mazzoni Export Sp. z o.o.Sulmierzyce2321751952025
1728Publink Sp. z o.o.Poznań1637495072025
1738Invest 4 Odra Sp. z o.o.Kunowice11957,4545565662024
1748Grupa PTMM Sp. z o.o.Lublin8654101312025
1758Bridger Sp. z o.o.Lublewo Gdańskie16707,685822024
1768Sadva Sp. z o.o.Jasin30065267632025
1778Koma Usługi Komunalne Sp. z o.o.Gdynia55908124132025
1788Excon 3 Sp. z o.o.Kraków27874648422025
1798Coffee Republic Sp. z o.o.Warszawa1985072482024
1808Green Essence Sp. z o.o.Pyrzyce1272946012025
1818Ergid Sp. z o.o.Kiczyce794799692025
1828Genevo Sp. z o.o.Gdańsk1394759222024
1838Ar-Dental Sp. z o.o.Czechowice-Dziedzice605361142024
1848Amar Sp. z o.o.Człuchów711627692025
1859Sendom Domy Drewniane Sp. z o.o. sp.k.Stara Kiszewa1955661763622024
1869Hebu Medical Polska Sp. z o.o.Sady828853412025
1879Onex Group P.S.A.Warszawa47005308222025
1889Anro-Trade Sp. z o.o.Chwaszczyno10628613498722024
1899Symbioz Sp. z o.o.Opole Lubelskie1503861792024
1909Flavours Factory Sp. z o.o.Lipka25473191072025
19110Purity Bogunia, Kawka sp.j.Bielsko-Biała1260627902025
19210AW Work Polska Sp. z o.o. sp.k.Bydgoszcz68898343602025
19311LTL Elektrotechnika Sp. z o.o.Warszawa598035542025
19411Impact 360 Sp. z o.o.Warszawa3320862542025
19512Ampliz Sp. z o.o.Olkusz34248183302024
19612Stermix Sp. z o.o.Łódź774851582024
19712Medi-Q Sp. z o.o.Warszawa721438882025
19812Instytut Psychoedukacji Sp. z o.o.Poznań46378247522025
19813Whiteclock Sp. z o.o. sp.k.Warszawa5523584482024
20012Active.Pl Sp. z o.o. sp.k.Łódź35899181982025
20112AMG Żelbet Sp. z o.o.Ożarów Mazowiecki50748115522025
20212Uptime ERP Sp. z o.o.Poznań2580799182025
20312Perseusz Sp. z o.o.Kraków30313111262024
20413Specjalmed Sp. z o.o.Dobczyce62371359192024
204NOWEBlue-Holding Sp. z o.o.Poznań5061361892025
20612Forsec S.A.Katowice2204658212025
20712Clinica Uśmiechu Sp. z o.o.Tarnowskie Góry1123231872025
20812Joynal Ripon Sp. z o.o.Kędzierzyn-Koźle1461811572025
20912Specjalmed II Sp. z o.o.Dobczyce988162402025
21012Carbobud Sp. z o.o.Częstochowa36391174592024
21112Mediccentre Sp. z o.o.Warszawa112686181262024
21212Centrum Usług Medycznych SALUS Sp. z o.o.Tęgoborze1573467072025
21313Carfree Sp. z o.o.Warszawa71389652672024
21414Bggm Audyt Sp. z o.o.Warszawa551825912025
21514Proter Sp. z o.o.Warszawa1951663862024
21614Fortis Medica Sp. z o.o.Brodnica864532392025
21714Solumen Sp. z o.o.Zajączkowo1427475522024
218NOWESemenov Transporte Sp. z o.o.Warszawa3972380622025
21913Grupa Farkas Sp. z o.o.Poznań727353622024
22013Ophthal Sp. z o.o.Lublin619531102024
22014M.S. Group Sp. z o.o.Warszawa1641854952024
22213Szkoła Sp. z o.o.Błonie546814832024
22313Capivara Sp. z o.o.Kraków623315892025
22413Centrum Chirurgii i Estetyki Twarzy Sp. z o.o. sp.k.Wrocław577711322024
22513Inwenta Sp. z o.o.Warszawa652834472024
22613Travodo Sp. z o.o.Warszawa1284816582025
227NOWEMajessbud Sp. z o.o.Majdan1366543912024
22812Investment Solutions Sp. z o.o.Warszawa1852048712024
22912Honestan Sp. z o.o.Krzyż Wielkopolski343616612025
23012Lemur Park Sp. z o.o.Rumia360046472025
23112Motife Technology Sp. z o.o.Kraków3719664632025
232-76Brobuilders Sp. z o.o.Bielsko-Biała32459114892025
23311FTL Service Sp. z o.o.Osowo1937496962025
23412Eternis Sp. z o.o. sp.k.Warszawa310525300622025
23512JTW System Jarosław Teper sp.k.Rzeszów1334861322024
236NOWEEcodomum Sp. z o.o.Warszawa55084782025
23711Drt Sp. z o.o.Wyszków Śląski967245742024
23712Antykwariat i Księgarnia Tezeusz Sp. z o.o.Kraków41559165802024
23911Global Blend Sp. z o.o.Kowanowo40703109592025
24011Szlak Bursztynowy Sp. z o.o.Jarosławiec678583182024
24111Pitbull Sp. z o.o.Biedrusko2331401896542025
24211HL Design Sp. z o.o.Warszawa1057570382024
24311Centrum Opieki Długoterminowej Sp. z o.o.Łańcut19401113192025
24312Krubagroup Sp. z o.o.Sękocin Nowy93001269212025
24511Ugos Service Sp. z o.o. sp.k.Warszawa1908785442025
24611Grupa PGS Sp. z o.o.Lublin600171216482025
24711Led-Star Sp. z o.o.Piła17024102352025
24811Febo Logistic Sp. z o.o.Stojadła124822430932025
24911Santiago Sp. z o.o.Opole44543194332025
25011Bc Club Warszawa Sp. z o.o.Koszalin695724432025
25111Fresh Office Poland Sp. z o.o.Kraków2176239812025
25211Glare Marketing Sp. z o.o.Warszawa27442108112025
25212Top-Staff Sp. z o.o.Lubartów1697926622024
25411Fjord Fisk Polska Sp. z o.o.Głobino299091493722025
25511Dormel Sp. z o.o.Lublin1174341432025
25611Balagan Sp. z o.o.Warszawa3024367792025
25711Hexanova Sp. z o.o.Łomianki20128102772024
25712Jednostka Obsługi Szkół i Przedszkoli Sp. z o.o. sp.k.Łódź23365202682025
25912Tam The-Quoc The Ho Sp.K.Katowice1416221982024
26012Ted. Sp. z o.o.Sierakowice1106133522025
26112Manual-Med Sp. z o.o.Lublin597132142025
26212Almatrade Sp. z o.o.Przemyśl4818248392025
26314Wizjo Sp. z o.o.Rzeszów215060644652025
26414Meteka Sp. z o.o.Olecko742347342025
26514Promedica Gp Sp. z o.o.Bydgoszcz22287157022024
26614Safety Service Sp. z o.o.Kraków630547132025
267144Renter Sp. z o.o.Warszawa4397352242025
26814Centrum Medyczne Medur Sp. z o.o.Bielsko-Biała70715852024
26914Agencja Budowlana Bis Sp. z o.o.Kartuzy4148989832025
26915Belfood Sp. z o.o.Złoty Potok84114536392025
27115Szok Sp. z o.o.Kraków493624432024
27114Production & Logistick Of Frozen Foods Sp. z o.o.Świlcza37029166012025
27314Km Food Sp. z o.o.Wrocław938027602024
274NOWEAt Agency Sp. z o.o.Warszawa1728255542025
27513Code Can Fly Sp. z o.o.Blizne Łaszczyńskiego893047892025
27614Liga Plus Sp. z o.o.Kraków2327424972025
27613Innowacyjna Edukacja Sp. z o.o.Wrocław1140216382025
27813H-T.Centrum Medyczne Sp. z o.o. sp.k.Tychy21128118762025
27914Trafford It Sp. z o.o. Sp.K.Warszawa3519402663492025
27913Markoni Sp. z o.o.Świdnica3839088882025
281-11Good Taste Production Sp. z o.o.Poznań96345236022025
28113Advantic Sp. z o.o.Warka48813180212025
28114Rest Group Sp. z o.o.Warszawa970951922025
28412Datacenter Solutions Sp. z o.o.Blizne Łaszczyńskiego2813589472025
28512Intense Group Sp. z o.o.Kraków1591579052025
28612Kooperacja Sp. z o.o.Kępno78145209412025
28713Bi-Med Sp. z o.o.Warszawa1320576092025
288NOWEMaximus Solaria Sp. z o.o.Gdańsk59873259222024
289NOWENostrano Sp. z o.o.Warszawa1713855512025
290NOWEAD.ME Sp. z o.o.Łódź36233272025
291NOWEEuromed Sp. z o.o.Tarnów1036445692025
292NOWEKlub Sportowy Kabel Kraków Sp. z o.o.Kraków481316182025
292NOWEPraktyka Lekarza Rodzinnego i Przychodnia Specjalistyczna Sp. z o.o.Toruń599313822025
294NOWEGospodarka Morska Sp. z o.o.Gdańsk579660402025
294NOWEJaqbs Bis Sp. z o.o.Lublin151413433102025
294NOWEBlack Apart Sp. z o.o.Kraków841234872025
294NOWEVanillya Sp. z o.o.Kępno514932472024
298NOWEABC Logis Sp. z o.o.Chocicza Mała14931523942025
299NOWEPodos Klinika Leczenia Ran Sp. z o.o.Warszawa1687148082025
300NOWEKancelaria Podatkowa Andrzej Nowak Sp. z o.o.Warszawa1605395362024
Zainteresowały Cię nasze produkty i usługi?
Skontaktuj się z nami.